הסוף לממולאים מעייפים!

אימוני ספורט קצרים של 10-15 דקות ביום בבית – התוצאות יפתיעו אתכם!

אימוני ספורט קצרים בבית

אימוני ספורט קצרים בבית לא נשמעים לכם מרשימים במיוחד? זה מובן לחלוטין. כשאנחנו חושבים על האפשרות לחולל שינוי בחיינו, אנחנו לרוב מציבים לעצמנו רף גבוה ומשימות כמעט בלתי אפשריות. אך האמת היא שלא חייבים לכוון ממש גבוה כדי להגיע להישגים מרשימים והכי חשוב – לשפר את איכות חייכם ולהוסיף רגעים של אושר ואנרגיות חיוביות לשגרה היומיומית שלכם. ואנו נביא לכם את כל הסיבות לעשות אימונים קצרים של 10-15 דקות ביום.

תרגילי ספורט קצרים בבית יעניקו לכם תמריץ ומוטיבציה להצלחה בכל תחום בחיים.

קודם כל, בכל פעם שתסיימו אימון שכזה, תחוו תחושת הצלחה שתיתן לכם תמריץ להמשיך ולעבוד לעבר המטרות שלכם, גם בתחום הספורט, אך לא רק. כך שמדובר בבסיס להצלחה לכל תחום בחייכם.

אימוני ספורט קצרים -הישגים מדהימים!

שיפור הריכוז

המון פעילות מתרחשת במוח שלנו בכל רגע נתון – רעיונות, דאגות, התחייבויות, ועוד אינספור רגשות שאנו חווים מדי יום. פעילות גופנית יוצרת עבורנו חלל שבו אפשר להתרכז ו"לצאת מהראש", להתמקד בגוף ולמצוא יכולת מיוחדת במינה להתרכז במה שחשוב לנו. לאחר אימון יהיה הרבה יותר קל להתמודד עם כל קושי ולפצח את המשימות העומדות בפנינו.

 

מצב רוח מרומם

אחרי סיום אימון קצר אנחנו מרגישים אופוריה ותחושת התעלות, וזה מובנה בגוף שלנו – פעילות גופנית משחררת אנדרופינים שגורמים לנו לתחושת אושר, ובמידה מסוימת אפילו ממכרים, אך זו התמכרות יעילה ובריאה.

אימוני ספורט קצרים בבית ליותר אנרגיה

מרגישים עייפים? במקום להכין עוד כוס קפה או לפתוח פחית משקה אנרגיה, יש אפשרות הרבה יותר טוב לשחרר מנת אנרגיה חזקה מגופכם, וזה בעזרת אימון קצר ומעורר שתסיימו עם הרבה יותר כוחות ממה שהתחלתם. אל תאמינו למילה שלנו, תנסו ותיווכחו בעצמכם!

שינה טובה יותר בלילה

פעילות גופנית מניעה הליכים שונים בגוף, כולל את תפוקת המלטונין שמכין את הגוף שלנו לשינה ומאותת למוח שזה הזמן ללכת לישון.

ירידה במשקל

באופן טבעי, יש קשר ישיר בין פעילות גופנית לבין ירידה במשקל, אך ידוע שירידות חדות רק מעודדות "זיג זגים" של עליות וירידות. כך שאחת הדרכים למנוע זאת, היא פשוט לשמור על אותו משקל. והדרך הטובה לעשות זאת, היא באמצעות אימונים קבועים ולא מורכבים בשילוב עם תזונה מאוזנת. לא כל כך קשה אם הופכים את זה לדרך חיים.

חיזוק שרירים ומערכת השלד

יתרון נוסף שאולי מובן מאליו – אך מה שחשוב לקחת בחשבון הוא שלא חייבים להתחייב לאימונים מפרכים כדי לחזק את הגוף. עקביות תעזור לחטב את הגוף בהדרגה, ואם תעשו את האימונים בכיף ומתוך רצון להשקיע קצת זמן בעצמכם – התוצאות רק יפתיעו אתכם לטובה ויהוו בונוס נחמד מעבר לכל שאר היתרונות.

איזון רמת הסוכר בדם

רמות הסוכר בגוף מהוות עדות לבריאות הכללית שלכם, אך גם מאפשרים תפקוד תקין לכל אורך היום, ללא נפילות או תחושת חולשה. רק עשר דקות של פעילות – ותפטרו ותמנעו בעיות רפואיות רבות.

בסופו של יום, ביצוע אימון קצר 5 ימים בשבוע זה תרומה אדירה לגוף ולנפש שלכם. אימון והתעמלות זה הרבה יותר מדרך להשיל ממשקלכם ולבנות מסת שריר. אמנם מדובר במטרות ויעדים חשובים מעין כמוהן, התרגול יעיל מאוד לחיזוק כללי של כל הגוף וחישול הנפש.


בעזרת השקעה של עשר דקות בלבד ביום בעצמכם, גם תפגינו אהבה ואכפתיות כלפי האדם לו אתם חייבים את הכל – אתם עצמכם! זה ימלא אתכם באנרגיה, מוטיבציה ויאפשר לסיים כל יום בתחושה שעשיתם משהו טוב ומועיל עבור עצמכם, ועם ציפייה חיובית גם ליום הבא. אם מביטים בזה מנקודת מבט הוליסטית של קשר בין גוף לנפש – אימון קצר יכול להפוך לבסיס חשוב לצמיחה ושיפור יום אחר יום.