הסוף לממולאים מעייפים!

מה זה בלוקצ’יין ואיך מרוויחים בעזרתו?

כל מי שהתעניין בשנים האחרונות בתחום הפיננסי, דרכים להרוויח באינטרנט ובאפיקי הכנסה פסיבית בוודאי שמע את המושג בלוקצ’יין.

אך מה זה בדיוק, כיצד ניגשים לכך ומה שיטות הרווח האפשריות?

אנחנו כאן כדי לעזור לכם להבין מה זה בדיוק ועם איזה תעשיות מהעבר ניתן להשוות את הנישה הזאת. נציע לכם גם כמה דרכים שבעזרתן ניתן להתחיל להרוויח מהעניין כבר עכשיו – עם השקעות כאלה ואחרות.

 

אז מה זה בלוקצ’יין ומה כל כך מעניין בו?

על פי הגדרתו, בלוקצ’יין זוהי תפיסה בעולם הדיגיטלי הגורסת שיש ליצור פעילות עסקית באינטרנט ללא פיקוח "מלמעלה", כלומר ללא ישות ניהול מרכזית – למשל, העברת כספים מאדם אחד למשנהו ללא הניהול של גורם חיצוני או מוסד רשמי כלשהו.

כך, בלוקצ’יין למעשה עוקף את תחנת המעבר ההכרחית עד כה של בנקים ושלוחותיהם השונות. ואם הביטוי בלוקצ’יין לא אומר לכם הרבה, סביר להניח שהתוצר הישיר שלו – המטבעות הדיגיטליים, ובאופן ספציפי הביטקויין – דווקא מצלצל מוכר, ועבור אנשים רבים הוא צלצל ממש כמו מטילי הזהב עבור ה"כורים" של המאות הקודמות שסבלו מבהלת הזהב.

כיום ניתן "לכרות" בתחום הבלוקצ’יין בצורה דומה כמעט. ואנו נציג בפניכם את האפשרויות לרווחיות שמעניקה לנו מהפכת הבלוקצ’יין.

 

4 דרכים נגישות לביסוס רווחים מהבלוקצ’יין

כמו ברוב שיטות הרווחים המהירים (יחסית), אי אפשר לקבל שום דבר – בלי להשקיע קודם לכן. מדובר בעובדה שחשוב מאוד להפנים לפני שמתחילים לחפש אפיקי הכנסות, משום שכידוע, יש לא מעט רמאויות בעולם, והצעות משתלמות ומפתות מדי תמיד צריכות לעורר בכם חשדות מוצדקים.

יחד עם זאת, לא תמיד מדובר בהשקעות ענקיות, או בהשקעות של כסף. לעתים ניתן להשקיע את הזמן שלכם ביוזמה חדשה ואחר כך לקצור את הפירות עם שאר המשתתפים, או לרתום את כישוריכם הקיימים לפעילויות חדשות שאינן קשורות לעבודתכם הישירה. לכל אדם יש את הדרך שלו, ואנו מציגים בפניכם חמש שיטות אפשריות להיכנס לעולם הבלוקצ’יין, שמהן תוכלו לבחור בזו שתתאים לכם.

 

עבודה בחברות המתמחות במטבעות דיגיטליים

מה שנקרא – “If you can’t beat them – join them” – רוצים דריסת רגל בעולם הקריפטו? הצטרפו אליו! בחברות הפועלות בתחום יש ביקוש לאנשים בעלי מקצועות שונים, ביניהם: מהנדסים, עובדים תפעוליים ברשת, עיצוב, עיצוב מוצר, מכירות ושיווק, יצירת תוכן, ניהול ועוד ועוד. אם זה בשבילכם – אפשר לחפש עבודות באופן ייעודי. משום שלרוב מדובר בחברות הקיימות באינטרנט בלבד, תוכלו לעבוד מהבית, וזה יתרון אדיר כיום.

 

ביצוע עבודות מאסטרנוד

מאסטרנוד הוא חוליה בתוך השרשרת שמאפשרת ליצור את הבלוקצ’יין. במילים פשוטות – מאסטרנוד זהו ארנק ממוחשב או נוד קריפטו שמתחזק תיעוד בזמן אמת של כל הפעילויות שנעשות בבלוקצ’יין. מטבעות דיגיטליים רבים משלמים למפעילים על תיעוד התחזוקה הזאת. זהו הליך די מורכב ודורש ניהול של נודים קטנים תחת מטריית המסאטרנוד, ולכן יש העדפה למיקור חוץ של העבודה הזאת.

 

כריית מטבעות דיגיטליים

לא רק כורים מקצועיים יכולים לכרות מטבע דיגיטלי. נכון לעשות, אין צורך במכשור מתקדם ביותר להקמת כור שכזה. ניתן להוריד אפליקציות המאפשרות כריית בלוקצ’יין למחשב ולמכשירים ניידים, להשקיע סכומים התחלתיים ולהתחיל להרוויח נכסי קריפטו. מדובר בפעילות שנעשית במדינות רבות בעולם, אך היא דורשת הבנה ואהבה למקצוע, כך שכדאי לעשות את המחקר מראש.

 

השתתפות באתרים המספקים תשלומים זעומים במטבע דיגיטלי

אם אתם רוצים רק להתנסות מעט בעולם המקביל של הכסף הווירטואלי, יש כמה אתרים שנקראים "ברזי מטבעות קריפטו". מדובר באתרים שבהם ניתן לבצע משימות כגון מילוי סקרים וצפייה בסרטונים תמורת תשלום זעום שנעשה במטבע דיגיטלי. העבודה לא קשה, והטפטופים (מכאן שם האתרים האלה) יכולים עם הזמן להפוך לנכס דיגיטלי קטן ונחמד משלכם.

אין ספק שעולם האינטרנט העניק לנו אינספור דברים מעניינים, ומטבעות דיגיטליים הם חלק בלתי נפרד ממנו. יתר על כן, מדינת אל סלבדור הכריזה לאחרונה שהביטקוין הוא מטבע תשלום לגיטימי בגבולותיה, כך שיכול להיות שיהיו עוד התפתחויות מעניינות בתחום ובקרוב. כדאי לעקוב!