הסוף לממולאים מעייפים!

מוזיאון אצלכם בבית – סקירה של אתרים מהעולם להדפסים ואומנות ״במחיר שפוי״ לשיפור חזות הבית

אנחנו חיים בעולם צבעוני וחיוני יותר מאי פעם – ומעולם לא היה פשוט יותר להפוך את הבית שלנו להרבה יותר יפה, ססגוני ומלא אור ויופי. אפילו המדפסות הביתיות כיום מסוגלות להדפיס תמונות באיכות די גבוהה, כזאת שמעריצות של להקות פופ משנות ה80-90 היו גאות לתלות על קירות חדרן ולהתענג על כל תו בפניהם של מושאי סגידתן. אך היופי של היום הוא שאפשר גם לתרום לעולם האמנות וגם להפוך את הבית שלכם למקום בעל עומק, שמייצג את מי שאתם ומשפחתכם ואת הערכים המושתתים אצלכם.

למה להדפיס אמנות מהאינטרנט?

עולם האינטרנט יצר רובד חדש לתחום האמנות – כיום אנשים צעירים ומוכשרים רבים יכולים להצליח כציירים מובילים מבלי להזדקק לאישור מהדורות הקודמים. קידום אמנות באמצעות האינסטגרם, הפינטרסט ואתרים נוספים המיועדים לחובבי אסתטיקה מושבעים שרוצים לעצב את ביתם באופן מיוחד עם ציורים ויצירות אמנות שאין לאף אחד אחר, ושגם מאפשרות לאמנים להתפרנס בכבוד. יש כיום פלטפורמות שונות לשם כך, ולא חייבים לקרוע את הכיס כדי לתלות הדפס מיוחד או יצירת אמנות אותנטית על הקיר.

שירותים המאפשרים רכישת הדפסים במחירים נוחים

קיימים מספר שירותים המיועדים להנגשת האמנות לציבור לטובת גם הציירים וגם התרבות כולה. חשוב להפריד בין אתרים המוכרים הדפסים של תמונות מיוחדות, לבין יצירות אמנות עצמן. באופן טבעי, יצירות אמנות שהן יחידות במינן ובעבודת יד (ולא בהדפסה) יעלו יותר. יחד עם זאת, תמיד יש מקום למציאות, או שאולי תראו תמונה שפשוט תרצו להפוך לשלכם ויהי מה. הדפסות איכותיות או ציורים עבודת יד – כל אחת מהאפשרויות תורמת רבות למראה החיצוני של הבית שלכם. לפניכם כמה אתרים שמהם ניתן להתחיל את הציד שלכם אחר התמונה המושלמת לרענון חזות הבית.

ETSY

אפשרות אהובה ובולטת לרכישת מוצרים שונים בעבודת יד. האתר הגדול מהווה בית לאמנים בשלל סגנונות ותחומי עיסוק, ובשל גודלו והפופולריות שלו, ניתן בקלות למצוא את ההיצע המגוון ביותר, גם במחירים. זוהי התחנה הראשונה עבור כל מי שמעוניין ביצירות עכשוויות מציירים ברמות שונות של מקצועיות.

בסופו של דבר, מה שהכי חשוב בתמונה היא שאוהבים להתבונן בה. האתר מאפשר למצוא כל סגנון שתרצו, לעצב את החלל הביתי או העסקי בצורה ייחודית ולתמוך בעסקים קטנים ואמנים עצמאיים תוך כדי.

אתר TINYSHOWCASE

כשמו הוא, האתר מספק היצע נרחב של הדפסים אסתטיים במחירי מבצע של 30-50$ ולעתים אף פחות. מדי שבוע עולים באתר הדפסים חדשים לזמן קצר ובמחירים מיוחדים. כך שניתן לקבל גם חווית קנייה ייחודית, וגם עיטורים מיוחדים במינם לדירה או לבית.

20×200

אתר ייחודי שמספק הדפסים בכמויות מוגבלות ביותר – כך שאתם יכולים להיות בטוחים שמה שיהיה תלוי בבית שלכם לא נמצאי באלפי מקומות נוספים ברחבי העולם. פיתרון מעולה לאנשים שמעוניינים ליפות את הבית באופן ייחודי האופייני להם ורק להם.

AHA

אתה המתמחה בלייף סטייל, עיצוב פנים ואמנות – ניתן למצוא כאן תמונות מיוצרים עצמאיים, לצד מבחר הדפסים מרשים. אתר ידוע ואהוב בקרב חובבי האמנות והסגנון המודרני, כך שניתן לשלב את הרכישות עם אביזרים נוספים שיעזרו לגבש סגנון אחיד וייחודי לכל החלל הביתי שלכם.

SOCIETY6

אתר נוסף בעל התמחות ספציפית בעיצובי פנים. ניתן למצוא כאן הדפסים מיוחדים במגוון סגנונות ובטווחי מחירים שיתאימו לכל צורך – בין אם רוצים להתחדש במשהו נגיש ולא יקר, וגם אם מעוניינים לצאת מאזור הנוחות ולהשקיע באמנות גבוהה יותר.

מפה לשם, אנחנו בטוחים שלא תמצאו בידיים ריקות וקירות חפים מתמונות!

רוצים למלא את החללים הריקים בבית? הדפיסו והזמינו תמונות ויצירות אמנות מהאינטרנט!