הסוף לממולאים מעייפים!

5 רכישות טכנולוגיות שינעימו את זמנכם בבית

אז תקופת הקורונה כמעט מאחורינו, אך כולנו נסכים שהשנה וחצי האלו שינו במידה ניכרת את כל מה שחשבנו שאנחנו יודעים על העולם ועל עצמנו. הסגר הכפוי והצורך להעסיק את עצמנו בתקופה של חשש וחוסר וודאות היוו נקודת מפנה עבור רבים, כולל יצרניות הטכנולוגיות הגדולות בעולם. תעשיית הגאדג’טים כבר ממזמן פינקה אותנו במגוון טכנולוגיות חדשות, אך תקופת הסגר דחפה לקידמת הבמה כמה מהמוצרים החדשים שלא ידענו שאנחנו צריכים בבית. לפניכם נבחרת מנצחת שתהפוך את הבית שלכם למהנה ומתקדם יותר בין אם אתם נמצאים בבית כל הזמן, עברתם לעבוד מהבית לאחרונה, או אם אתם רוצים להתחדש במוצרים שיעשו לכם "וואו" בשבתות וחגים.

Dodowo – המכשיר המיוחד שיעזור לכם להירדם

שהייה מרובה בבית, חרדות, בילוי זמן מול המסכים – יש גורמים רבים שמפריעים לנו להירדם בערב ברוגע. מכשיר מהפכני זה מספק פתרון. מציבים אותו ליד המיטה, והוא מקרין אור כחול לעבר התקרה שגדל וקטן לפי קצב הנשימות והדופק שלכם. יש לכך אפקט מרגיע עד כדי כך, שמובטח שתירדמו תוך שמונה דקות בלבד. אפשר להשלים את החידוש הזה בשעון מעורר חכם שמדמה את עליית השמש באמצעות תאורה וצלילים המתגברים בהדרגתיות, כך שגם ההתעוררות תהיה נעימה וטבעית, עד כמה שזה אפשרי בעולם העתידני להחריד שלנו.

Google Nest Wifi – לאינטרנט אלחוטי חזק בכל רחבי הבית

לא צריך לעבור רק במשרד או פינת העבודה. באמצעות מכשיר שמחזק את אות האינטרנט האלחוטי תוכלו לעבוד בנוחות מכל פינה אפשרית בבית מבלי להמתין אפילו שנייה אחת מאפשר הנדרש לעליית העמוד הדרוש לכם באינטרנט. מערכת זו של גוגל מאפשרת לקבל קליטת אינטרנט חזקה בכל פינות הבית, גם דרך קירות עבים במיוחד. בנוסף, אם העבודה או אורח החיים שלכם דורש להיות תמיד אונליין כדאי תמיד להצטייד בכרטיס סים עם אינטרנט סלולרי, רק ליתר ביטחון.

מסכי מחשב וטלוויזיה מתקדמים

המסכים כיום מהווים עולם בפני עצמם, עם מגוון אפשרויות עצומות, החל ממסך מחשב קעור המושלם גם לגיימינג וגם לעבודה רציפה ללא צורך להפנות יותר מדי פעמים את הראש. אפשרויות נוספות הם מסכי טלוויזיה גדולים או קטנים בעלי רזולוציה ועומק מדהימים – עם תמונה חדה כל כך, מי צריך את החיים האמיתיים? מסכים חכמים כיום הם כמובן גם מסכי מגע, אך טכנולוגיות חדשניות מאפשרות לשנות דברים אפילו ממרחק. כך שבקרוב לא תצטרכו לחפש את השלט מהטלוויזיה, אלא רק לעשות את התנועה המתאימה מהספה. העתיד כמעט כאן!

אוזניות אלחוטיות עם סינון רעשים חכם

תחום נוסף שמפנק אותנו ביותר ויותר טכנולוגיות מתקדמות – אזניות. העובדה שהן צריכות להיות ללא כבלים מיותרים היא מובנת מאליה. כיום ניתן למצוא אזניות "כפתור" כל כך קטנות, שאי אפשר אפילו לראות אותן. למשל, אוזניות QuietBuds החכמות מאפשרות לסנן רעשים, דיבורים ודברים שמוציאים אותנו מריכוז, אך לא להפוך אותנו ל"חירשים" לעולם החיצוני. מתנה מושלמת לאימה שרוצה קצת שקט ורוגע, מבלי לאבד שליטה על המתרחש עם הילדים.

מעמד מחשב שהוא גם אופני כושר

יושבים יותר מדי ולא עושים ספורט? עכשיו אפשר להזיז את הגוף ולשרוף קלוריות מבלי לקום מהמסך. אופני כושר מתקדמים רבים מאפשרים להניח את המחשב על מעמד מיוחד ולהמשיך לעבוד תוך כדי תנועה. כשממש חייבים לסיים את הפרויקט, אך גם לא רוצים לוותר על הקרדיו. השלב הבא – להטעין את סוללת המחשב באמצעות החשמל שתייצרו על ידי סיבוב הפדאלים. זה כנראה אחד הדברים שנצטרך לחכות עוד קצת למימוש שלהם!

אנחנו מקווים שהבחירות שלנו העניקו לכם השראה ורעיונות ל"רשימת המשאלות" שלכם. האם יש עוד משהו שהייתם רוצים שכבר יהיה בשוק, אך עדיין לא קיים? כתבו לנו בתגובות!